Wiadomości - Aktualności

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Galeria Zdjęć

Dodał: Patryk Data: 2023-01-30 14:36:11 (czytane: 544)

Szanowni Państwo. Mieszkańcy Miasta i Gminy Stopnica. 29 stycznia 2023 roku, uczestniczyliśmy w 31 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dzięki Państwa ofiarności udało się zebrać: 23.409,56 złotych i 20 euro, w tym wolontariusze z kwesty zebrali 6.146,63 złote. To rekordowa kwota!


Serdeczne podziękowania kieruję do DARCZYŃCÓW, którzy ofiarowali wspaniałe upominki na licytację. Byli to: Mirosława Wilk ze Skrobaczowa, Natalia Sieradzka ze Skarżyska-Kamiennej, Dorota i Marek Kulinowscy ze Szczytnik, Monika i Janusz Łąccy z Topoli, Edyta Augustyn, Leokadia Lach z Klępia Dolnego, Magdalena Orszulak ze Stopnicy, Dorota Kosałka Sklep „Cuda i Cudeńka” w Stopnicy, Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica Pan Ryszard Zych, Urszula i Marek Stańczak z Klępia Górnego, Teresa Łukasik „Gospodarstwo Rolne Łukasików” ze Strzałkowa, Maria Kopecka z Klępia Dolnego, Donata Wójcik Sklep „To i Owo” w  Stopnicy, Małgorzata i Rafał Sadowscy Sklep „AGD” w Stopnicy, Stowarzyszenie „Stopniczanki”, Wiceburmistrz Miasta i Gminy Stopnica Pan Mirosław Rajtar, Barbara i Piotr Kapusta „Restauracja i Hotel Mateo” w Stopnicy, Katarzyna Lach i Paweł Rokicki z Falęcina Starego, Katarzyna Brońska „Cate Candle” z Wolicy, Natalia Zając „Podoklinika” w Busku-Zdroju, Anita Fortuna Studio Kosmetyczne „Sekret Urody” w Stopnicy, Agnieszka Wójcik, Anna i Andrzej Godowscy Sklep „Artykuły piśmiennicze i zabawki” w Stopnicy, Danuta Szczepanik wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Stopnicy, Wacław Cisek, Agnieszka Słota z Falęcina Starego, Małgorzata Nega ze Stopnicy, Aneta Karczewska Sklep spożywczy w Stopnicy, Wojciech Walas Sklep z artykułami chemicznymi w Stopnicy, Marta Feldo-Stanieczek ze Stopnicy, Marta Patrzałek z Kuchar, Michał Sokól „Stolarnia Białoborze”, Ewa i Andrzej Banach ze Stopnicy, Anna i Sebastian Ratusznik z Klępia Dolnego, Jerzy Stodolny Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny „Natura” z Buska-Zdroju, Piekarnia „Pod Telegrafem”, Elżbieta Olszowa Sklep „1001 Drobiazgów”, Patrycja Nowak „Studio Euforia Nails” z Oleśnicy, Restauracja Rywa Verci ze Stopnicy, Wanda Grzegorczyk ze Stopnicy, KGW Biało Boskie Dziewczyny” z Białoborza i Falęcina Nowego, KGW „Dziewczyny Jak Maliny” z Klępia Górnego i Nowej Wsi, KGW z Klępia Dolnego, KGW „Strzałkowianki” ze Strzałkowa, KGW „Szczytniszczanki” ze Szczytnik, KGW Kucharzanki” z Kuchar, Klub „Królewska Oaza” ze Stopnicy, KGW „Zamkowianki Stopnickie” ze Stopnicy, KGW „Czyżowianki” z Czyżowa, KGW „Super Babki Dziesławianki” z Dziesławic, KGW „Topolanki i Topolanie” z Topoli, KGW „Dzikie Baby i Chłopy” z Falęcina Starego, KGW z Jastrzębca.
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM OSOBOM, KTÓRE BRAŁY UDZIAŁ W LICYTACJI I OFIAROWAŁY DATKI DO PUSZEK WOLONTARIUSZY.
Serdecznie dziękuję Kołom Gospodyń Wiejskich, za przygotowanie pięknych, kolorowych stoisk ze smakołykami, są to: KGW „Zamkowianki Stopnickie”, KGW „Biało Boskie Dziewczyny” z Białoborza i Falęcina Nowego, KGW „Super Babki Dziesławianki” z Dziesławic, KGW „Kucharzanki” z Kuchar, KGW „Topolanki i Topolanie” z Topoli, KGW „Dzikie Baby i Chłopy” z Falęcina Starego. Za pomoc w nadzorowaniu zbiórki pieniędzy dziękuję KGW „Szczytniszczanki” ze Szczytnik.
Za nadzór i zabezpieczenie bezpieczeństwa podczas puszczania „Światełka do Nieba” dziękuję Zastępowi OSP w Smogorzowie.
Za piękne występy artystyczne dziękuję: Grupie „Misie” z Przedszkola w Stopnicy, pod kierunkiem Pani Katarzyny Gumuła. Uczennicom i uczniom kl. II Szkoły Podstawowej w Stopnicy, pod kierunkiem Pań: Haliny Prasałek i Teresy Guca.
Młodzieżowej Grupie Saksofonistów, którą tworzą: Natalia Czarnecka, Anita Godowska, Żaneta Grochowska, Patryk Wrześniak, Bartosz Ostrowski, Daniel Podyma, Michał Mazur, pod kierunkiem Pana Szymona Tarki.
Zespołowi RYTMIX i Przyjaciele, w osobach: Magdalena Stańczyk, Robert Puchała, Szymon Tarka i gościnnie Marek Lis, Wojciech Długosz.
Od wczesnych godzin porannych, w Stopnicy kwestowali wolontariusze – uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Stopnicy, byli to: Oliwia Eliasz, Alicja Fortuna, Natalia Tomaszewska, Dominik Furman, Magdalena Wróbel, Zofia Kawa, Zofia Oszywa, Gabriela Handzlik, Weronika Segda. Wolontariusze pozostawali pod opieką wychowawców: Pań: Anny Szot, Agnieszki Kwiecień, Beaty Opałki i Pana Mariusza Sztorca – za co kierujemy do nich serdeczne podziękowania.
Podziękowania kieruję również do pracowników Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy – bez nich nie udałoby mi się tak dobrze zorganizować całej akcji.
Szanowni Państwo. Bez Waszego zaangażowania, nie udałoby się osiągnąć takiej kwoty, która wesprze szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dziękuję i pozdrawiam. Wioletta Ciećko dyrektor MCK w Stopnicy.

Zdjęć w galerii: 53
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sezon letni 2023 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej...