Wiadomości - Aktualności

Turniej tenisa stołowego w Mietlu

Dodał: Patryk Data: 2020-03-09 09:00:03 (czytane: 391)

6.03.2020 roku, odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Sołtysa, w miejscowości Mietel. Na Turniej wystawiło się zdecydowanie najwięcej, w tej edycji zawodników.

Były aż 3 kategorie: Szkoła Podstawowa, Szkoła Średnia, grupa Open.Na turniej przychodzą miłośnicy ping ponga, więc poziom gry był wysoki. Zawodnicy rozegrali mecze na stole dużym i na małym, który cieszy się wielką popularnością wśród graczy, sprawia trochę kłopotów z grą, szczególnie wysokim zawodnikom, ale czyni turniej dużo ciekawszym i weselszym , szczególnie dla obserwatorów. Podczas turnieju mieliśmy wspaniałych gości. Były małe dzieci Eliza, Lidia, Olek i Antoni, które kibicowały tatusiom i obserwowały grę. Mamy nadzieję, że rośnie nam nowe pokolenie zawodników. Turniej, swoją obecnością zaszczycili Pani Danuta Szczepanik- wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Stopnicy i Pan Renisław Paluch- Sołtys wsi Mietel. Pani Danuta i Pan Renisław przygotowali dla zawodników słodki poczęstunek w postaci pysznego sernika i słodyczy, które po wyczerpującej grze wzmocniły organizm. A na koniec, obydwoje Państwo rozegrali "mecz przyjaźni", który zakończył się remisem. Szanowni Państwo, dziękujemy za obecność, bo ona świadczy o Waszym zaangażowaniu w życie mieszkańców wsi. Po zakończeniu rozgrywek, Pani Danuta i Pan Renisław wręczyli zawodnikom pamiątkowe dyplomy, medale, puchary, a sędzia turnieju Pan Mariusz Sztorc w asyście Dyrektor MCK w Stopnicy, przekazali opaski odblaskowe, podarowane przez Burmistrza MiG Stopnica-co jest już tradycją naszych spotkań. Wiemy, że opaski są przydatne i cieszymy się, widząc, że je nosicie. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą atmosferę. Za to, że co roku, tak licznie uczestniczycie w turnieju, w Waszej miejscowości. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni. Cieszymy się, że w turnieju, w Mietlu biorą udział rodziny zawodników. To utwierdza nas w przekonaniu, że 5 lat temu, podjęliśmy dobrą decyzję o organizacji tych sportowych spotkań. Pozdrawiamy W. Ciećko i M. Sztorc.

Zdjęć w galerii: 34
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zbiórka krwi dla Jasia

Dnia 5 kwietnia 2020 roku od 9:00 - 13:00, w budynku Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy odbędzie się zbiórka krwi dla Jasia...