Wiadomości - Aktualności

Dzień Dziecka w MCK 2019 - Galeria Zdjęć

Dodał: Patryk Data: 2019-06-06 20:50:27 (czytane: 836)

31 maja 2019 roku Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną, zorganizowało obchody Dnia Dziecka.

Nasi milusińscy skorzystali z wielu atrakcji, które dla nich przygotowaliśmy. W godzinach przedpołudniowych spektakl pt. "Przygody niesfornego Jasia" wystawili aktorzy z Krakowskiego Impresariatu Artystycznego Rondo, który przyniósł dzieciom wiele radości i zabawy. Natomiast w godzinach popołudniowych, dzieci wzięły udział w warsztatach czytelniczych, połączonych z konkursem pt. "Znam bajki" i loterią z nagrodami, które ufundowało STOWARZYSZENIE LGR ŚWIĘTOKRZYSKI KARP za co serdecznie dziękujemy! Odbyły się też warsztaty plastyczne oraz gier i zabaw. O godzinie 18.00 dzieci oglądały film animowany pt. "Kuba Guzik". Tegoroczny Dzień Dziecka w MCK w Stopnicy, był jak zawsze udany. A my dziękujemy za przybycie i zapraszamy w przyszłym roku. Organizatorzy.

Zdjęć w galerii: 26
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zapytanie ofertowe dotyczące dzierżawy placu na obsługę gastronomiczną podczas imprezy plenerowej

Zapytanie ofertowe na „Dzierżawę placu na obsługę gastronomiczną podczas imprezy plenerowej „Dni Stopnicy i Dożynki Gminne...