Wiadomości - Aktualności

II tydzień zajęć wakacyjnych

Dodał: Patryk Data: 2021-07-17 16:19:07 (czytane: 176)

Drugi tydzień zajęć wakacyjnych w MCK w Stopnicy, za nami.


# Dzień pierwszy, 
Podczas zajęć wakacyjnych,  dzieci zgłębiały tajniki chemii i magii, które jak się okazało mają ze  sobą wiele wspólnego. Było ciekawie i wesoło. Nikt nie przejmował się pobrudzonymi  rękami czy sukienkami. Zajęcia poprowadziły Panie Anna Kukawska i Magdalena Fudala- Agencja Artystyczna Kukavsky .

# Dzień drugi, Dzień pełen wrażeń, zabawy i przede wszystkim praktycznej nauki. Dzieci poznały i ugruntowały swoją wiedzę na temat bezpiecznego życia i bezpiecznej zabawy, w różnych sytuacjach. Wiedzę tą przekazali dzieciom nasi goście: Strażacy z JRG w Busku-Zdroju - Panowie Paweł Wilk, Wojciech Soja, Sebastian Błachy, Kamil Sobczak. Dzieci były zachwycone pokazami umiejętności strażaków i szczęśliwe, że same mogły wykonać niektóre czynności.

Potem gościliśmy przedstawicieli Policji z Komisariatu Policji w Stopnicy. Panowie Piotr Lasak, Mateusz Wasilewski, Krzysztof Cebulski bardzo ciekawie opowiedzili dzieciom o swojej pracy, o jej specyfice i o tym jak należy dbać o swoje bezpieczeństwo w różnych sytuacjach. I znów doskonałej zabawy doświadczyły dzieci podczas praktycznych ćwiczeń. 

Zdjęć w galerii: 18
Przeczytaj kolejną wiadomość:

MCK zaprasza na film pt "Jak poślubić milionera?"

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza na film pt "Jak poślubić milionera?"....