Wiadomości - Aktualności

Koniec zajęć wakacyjnych w MCK

Dodał: Patryk Data: 2021-08-05 10:43:54 (czytane: 398)

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy serdecznie dziękuje za współpracę przy organizacji zajęć wakacyjnych, które odbyły się w lipcu 2021 roku.

Dziękujemy: Pani Komendant asp. szt. Kamili Zbertek-Guczał i pracownikom Komisariatu Policji w Stopnicy, Panu Komendantowi bryg. mgr inż. Arturowi Brachowiczowi i pracownikom Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju, Kierownictwu i pracownikom Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Busku-Zdroju, Paniom Annie Kukawskiej i Magdalenie Fudala z Agencji Artystycznej Kukawsky-Cooce Art & Fun, Pani Ewie Kwiatkowskiej - instruktorce Jogi, Pani Annie Stoksik-Markuszewskiej - malarce. Bardzo dziękujemy również Pani Dorocie Kosałka przedstawicielce Firmy AVON ze Stopnicy za podarowane dla dzieci upominki. Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w zajęciach i ich rodzicom za pozytywne opinie o organizacji zajęć wakacyjnych.

Z serdecznymi pozdrowieniami W. Ciećko - Dyrektor MCK w Stopnicy

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sezon letni 2022 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej...