Wiadomości - Aktualności

Konkurs Wielkanocny pn. "Palma Wielkanocna"

Dodał: Patryk Data: 2022-04-09 13:39:18 (czytane: 269)

Szanowni Państwo. W miesiącu marcu 2022 roku, MCK i MGBP w Stopnicy, ogłosiły konkurs pn. "Palma Wielkanocna".

8 kwietnia 2022r. W MCK w Stopnicy, odbyło się wręczenie nagród laureatkom konkursu pt. "Palma Wielkanocna". Organizatorem konkursu były MCK i MGBP w Stopnicy. Komisja konkursowa w składzie: Pani Katarzyna Lach, Pani Małgorzata Nega, Pani Anna Ratusznik,  postanowiły przyznać wszystkim uczestniczkom konkursu , zaszczytne I Miejsce.  Wszystkie palmy są piękne. Każda wymagała dużego wkładu pracy.
Oto laureatki konkursu: Antonina Bartocha, Gabriela Sokól,  Emilia Podyma, Nikola Godowska, Anita Godowska,  Zuzanna Rokosz oraz KGW z Klępia Dolnego, KGW "Strzałkowianki" ze Strzałkowa, KGW "Super Babki Dziesławianki" z Dziesławic.
Wszystkie laureatki otrzymały pamiątkowe puchary,  dyplomy i upominki rzeczowe.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za przyjęcie zaproszenia i udział w konkursie, wszystkim osobom,  które przyniosły do nas swoje prace. Miło nam,  że nasze pomysły spotykają się z pozytywnym odzewem wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,  życzymy zdrowia, spokoju i radości. Smacznego święconego jaka, bogatego zajączka oraz mokruśkiego Śmigusa Dyngusa.

Zdjęć w galerii: 30
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Rozdanie nagród laureatkom konkursu pn. "Wiosenny motyl z recyklingu" - Galeria Zdjęć

28.03.2022r. Rozdanie nagród laureatkom konkursu pn. "Wiosenny motyl z recyklingu". Organizatorami konkursu były MCK i MGBP w Stopnicy....