Wiadomości - Aktualności

Kurs Rysunki i Malarstwa w MCK w Stopnicy

Dodał: Patryk Data: 2023-09-20 13:49:28 (czytane: 602)

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza na Kurs Rysunku i Malarstwa.

Kurs rysunku i malarstwa to oferta zarówno dla osób, które miały już kontakt z rysowaniem i chcą rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem profesjonalisty, jak również dla tych, które nigdy wcześniej nie rysowały i nie malowały, a chciałyby od podstaw nauczyć się tej sztuki. Uczestnicy kursu poznają rozmaite techniki malarskie i rysunkowe.

Kurs skierowany jest do osób od 10 roku życia. Osoby, które chcą uczyć się malarstwa i rysunku z myślą o egzaminach do liceum plastycznego lub na wyższe uczelnie artystyczne, proszone są o poinformowanie o swoich planach, na początku rozpoczęcia kursu.

Zajęcia będą się odbywały jeden raz w tygodniu, po 1,5 godziny od 17:30 do 19:00. Koszt miesięczny za zajęcia wynosi 160 zł. Kurs poprowadzi Pani Anna Stoksik-Markuszewska – absolwentka PLSP w Zakopanem, ASP we Wrocławiu, pedagog, animatorka kultury.


Spotkanie organizacyjne odbędzie się 26 września 2023r. o godzinie 17:30, w saloniku artystycznym (parter). Październik będzie miesiącem próbnym(zajęcia nieodpłatne).

Telefony do kontaktu:
Anna Stoksik-Markuszewska – 501 602 744
lub Wioletta Ciećko 503 109 521.
Zapraszamy.

Plakat_zajecia_rysunku__zmj.png

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nabór na stanowisko Ratownika Wodnego na basenie w Stopnicy

Dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy ogłasza nabór na stanowisko Ratownika wodnego !...