Wiadomości - Aktualności

Nocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica

Dodał: Patryk Data: 2022-03-29 12:04:47 (czytane: 201)

26.03.2022r. W hali sportowej, w Stopnicy odbył się Nocny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica.

Organizatorami Turnieju byli: Burmistrz MiG Stopnica Pan Ryszard Zych i MCK w Stopnicy. Koordynatorem wydarzenia i jego pomysłodawcą był Pan Mariusz Sztorc.  Turniej poprowadzili sędziowie Panowie Artur Tompór i Michał Kłos. Sponsorami nagród byli: Gmina Stopnica,  MCK w Stopnicy,  Mateusz Cichoń -Pizzeria Euforia w Stopnicy,  Jacek Cyrański- TAL-MAT Cyrańscy.
W Turnieju udział wzięli zawodnicy z następujących drùżyn, które zdobyły następujące miejsca: I Miejsce- drużyna MGCK Stopnica,  II Miejsce-drużyna z Tucząp, III Miejsce-drużyna Gryf Rytwiany, IV Miejsce-drużyna z Solca-Zdroju, V Miejsce-drużyna Euforia Stopnica, VI Miejsce- drużyna Kastel Stopnica. Mecze były bardzo ciekawe. Zawodnicy dali z siebie wszystko! Przede wszystkim,  bardzo dobrze się bawili, w sportowej, przyjacielskiej atmosferze.
Turniej otworzyli W.Ciećko dyrektor MCK i Mariusz Sztorc-koordynator wydarzenia. Po zakończeniu rozgrywek,  Burmistrz MiG Stopnica Pan Ryszard Zych wręczył zawodnikom pamiątkowe puchary, medale,  dyplomy,  nagrody rzeczowe oraz pogratulował wspaniałej gry i podziękował za popularyzowanie sportu. Podczas Turnieju nagrodzony został również najaktywniejszy zawodnik z drużyny, która zdobyła I Miejsce. Z rąk Burmistrza pamiątkową statuetkę otrzymał Dawid Rokita.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za przyjęcie zaproszenia oraz udział w Turnieju. To było wspaniałe wydarzenie, pełne emocji i dobrej zabawy.
Za pomoc w organizacji Turnieju bardzo dziękujemy: Pani Leokadii Ziętarskiej dyrektor ZSP w Stopnicy,  za udostępnienie hali.  Sędziom za czuwanie nad poprawnością gry , która przebiegła sprawnie i bezpiecznie. Sponsorom za ufundowanie nagród- to cenna pomoc. Członkiniom Stowarzyszenia "Stopniczanki " za zorganizowanie posiłku i czuwanie żeby żaden zawodnik nie był głodny. Paniom kucharkom z ZSP w Stopnicy za pomoc w przygotowaniu posiłku. Ta pomoc była bardzo cenna. Kibicom za obecność. Wasze oklaski i ciepłe słowa,  kierowane do zawodników,  miały ogromne znaczenie i dodawały sił.
Szanowni Państwo. Jeszcze raz Wszystkum Państwu dziękujemy za udział,  przybycie, pomoc. Za wszystkie dobre słowa skierowane do nas.
Pozdrawiamy. W.Ciećko i M. Sztorc.

Zdjęć w galerii: 39
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Kiermasz Wielkanocny w Stopnicy

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza 9 Kwietnia 2022 roku w godzinach od 9:00 do 16:00 na Kiermasz Wielkanocny. ...