Wiadomości - Aktualności

Obchody 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę - Galeria Zdjęć

Dodał: Patryk Data: 2021-11-12 08:36:42 (czytane: 459)

11.11.2011 roku. Obchody 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Gminie Stopnica. O godzinie 10.00, w kościele parafialnym p.w. Św. App. Piotra i Pawła w Stopnicy, odprawiona została Msza święta w intencji Ojczyzny, którą celebrował ks. Proboszcz Janusz Rydzek.

Po mszy, Władze Gminy oraz mieszkańcy udali się przed pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie złożono kwiaty i zapalono znicze.
W imieniu Samorządu Gminy Stopnica kwiaty złożyli Burmistrz Pan Ryszard Zych, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Krzysztof Tułak , którym towarzyszył ks. Janusz Rydzek. Kwiaty złożyła również młodzież z Oddziału KSM przy Parafii p.w. Św. App. Piotra i Pawła w Stopnicy oraz delegacja reprezentująca Ministra Michała Cieślaka.
Na koniec,  Burmistrz Miasta i Gminy  Pan Ryszard Zych skierował do wszystkich obecnych, podziękowania za czynny udział w obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Stopnicy.

Zdjęć w galerii: 12
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sezon letni 2022 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej...