Wiadomości - Aktualności

Sobota z Książką w MCK w Stopnicy - Galeria Zdjęć

Dodał: Patryk Data: 2021-10-25 08:45:39 (czytane: 175)

Dzisiejsza sobota - 23.10.2021 roku, nie rozpieszczała nas ładną pogodą. Na zewnątrz było zimno i szaro. Natomiast w zamku, w Stopnicy unosił się aromat kawy i pysznego ciasta, serwowanych przez Panie Krystynę Walasek, Dorotę Kulinowską, Beatę Durnaś, Agnieszkę Wróbel z KGW Szczytniszczanki.

Tych specjałów można było skosztować podczas słuchania tekstu książki Pauliny Wiśniewskiej pt. "Kiedy jak nie dzìś ",którą czytały Pani Krystyna Walasek i Wioletta Ciećko. Czas minął szybko. Całej książki nie udało się przeczytać, ale każda z Pań, które zaszczyciły nas swoją obecnością, stwierdziły, że wrócą po nią do biblioteki zamkowej.
Atmosfera była bardzo miła. W niewielkim, ale zacnym gronie- miłośniczek literatury, był czas na rozmowę o literaturze i tak po prostu, o życiu. Wszystkie Panie, ku naszej uciesze, stwierdziły, że warto było uczestniczyć w dzisiejszym wydarzeniu. My serdecznie dziękujemy naszym przemiłym gościom za obecność. Dziękujemy naszym koleżankom Wiolettcie Szafraniec i Anecie Stępień z KGW oraz Renacie Łukawskiej za pomoc w przygotowaniu wydarzenia.
Serdecznie pozdrawiamy i życzymy samych dobrych dni, z dobrą książką i w dobrym humorze.

 

KGW Szczytniszczanki oraz Wioletta Ciećko - dyrektor MCK w Stopnicy.

Zdjęć w galerii: 25
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nowe godziny funkcjonowania Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Stopnicy

Szanowni Państwo. Informujemy, że od DNIA 1 LUTEGO 2022 ROKU - zmieniają się dni i godziny działania Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej...