Wiadomości - Aktualności

Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn w Ramach XVI Świętokrzyskiej Ligi LZS 2023r.

Dodał: Patryk Data: 2023-10-31 08:49:34 (czytane: 452)

29.10.2023r. W hali sportowej, w Stopnicy, odbył się Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn w Ramach XVI Świętokrzyskiej Ligi LZS 2023r.

Organizatorami wydarzenia byli: Drużyna siatkarzy WATAHA MCK Stopnica i Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy. W turnieju udział wzięły drużyny: WATAHA MCK STOPNICA,  MULTITEAM TOMPAWEX  KORAL BILCZA,  ZAG ARENA BUSKO.
I miejsce zdobyła drużyna WATAHA MCK STOPNICA. Nad poprawnością gry czuwali Sędziowie Pan Marcin Kryczka i Pan Mariusz Sztorc. Zawodnicy każdej z drużyn zagrali siatkówkę godną miana mistrzów.
Na zakończenie turnieju, pamiątkowe puchary i dyplomy wręczyli zawodnikom Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica Pan Ryszard Zych oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Stopnicy Pan Krzysztof Tułak. Panowie pogratulowali zawodnikom wspaniałej gry, sukcesów jakie odnoszą w ulubionej przez siebie dyscyplinie sportowej i życzyli wielu kolejnych sukcesów.
W podziękowaniu za wsparcie dla rozwoju sportu w naszej gminie i objęcie patronatem drużyny siatkarzy WATAHA MCK STOPNICA, Pan Burmistrz i Przewodniczący Rady Miejskiej otrzymali od zawodników pamiątkowe koszulki. Tym samym stali się Honorowymi Zawodnikami Drużyny.
Dzisiejszy Turniej, to pokaz klasy: w grze i w kulturze sportowej. To dowód na to, że sport łączy ludzi, którzy mają pasję. Taką postawę należy naśladować i wspierać.

Zdjęć w galerii: 28
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zapraszamy na lodowisko sezon 2023/2024

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą zacierać już ręce. To już ósmy sezon ! Miejsko-Gminne Centrum Kultury w dniu 9 grudnia 2023 roku...