Wiadomości - Aktualności

Zbiórka Krwi w MCK w Stopnicy

Dodał: Patryk Data: 2021-11-08 10:36:11 (czytane: 487)

W Miejsko-Gminnym Centrum Kultury odbyła się zbiórka krwi dla Sylwii.

Zebraliśmy 21 litrów krwi.
Dziękujemy bardzo❤ Wszystkim, którzy oddali bądź próbowali oddać krew na rzecz Sylwii w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury. Serdeczne podziękowania kierujemy również w stronę Wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Stopnicy za pomoc w przeprowadzeniu zbiórki oraz przygotowanie upominków dla krwiodawców.

To kolejna zbiórka krwi, którą zorganizowali wspólnie Szkoła Podstawowa i Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy. Tym razem zbiórka dedykowana była mieszkance Gminy Stopnica, która uległa nieszczęśliwemu wypadkowi. Szanowni Państwo - kolejny raz nas nie zawiedliście i udowodniliście, że macie wielkie i kochane serca.

W zorganizowaniu i sprawnym przeprowadzeniu akcji, pomagali nam wolontariusze - uczniowie Szkoły Podstawowej w Stopnicy, w osobach: Gabriela Handzlik, Weronika Segda, Oliwia Eliasz, Natalia Tomaszewska, Lena Słota, Dominik Furman. Uczniowie przygotowali słodkie upominki dla krwiodawców i udzielali wszelkich informacji osobom, które przyszły oddać krew. Pracę wolontariuszy wspierali ich opiekunowie - nauczyciele Szkoły Podstawowej, Państwo Beata Opałka, Agnieszka Kwiecień i Mariusz Sztorc. Dzięki tym osobom zbiórka przebiegła sprawnie i bezpiecznie.

Serdeczne podziękowania kierujemy również do Państwa Katarzyny i Damiana Brońskich, Justyny i Miłosza Handzlik, Patrycji Wysockiej, którzy przygotowali posiłek dla zespołu medycznego.

Z wyrazami szacunku.

Dyrektorzy i pracownicy ZSP oraz MCK w Stopnicy.

Zdjęć w galerii: 12
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sezon letni 2022 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej...