Wiadomości - Aktualności

"Praca na dawnej fotografii" – konkurs fotograficzny dla mieszkańców!

Dodał: Patryk Data: 2021-04-21 15:23:41 (czytane: 228)

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Stopnica zachęcamy do wzięcia udziału w Konkursie.

Maszyny i urządzenia zmieniły się diametralnie na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Kiedyś nie przykładano takiej wagi do technologii jak w dzisiejszym świecie. Dlatego portal Aplikuj.pl organizuje zabawę dla osób, które pamiętają czasy, w których prawie wszystko trzeba było robić ręcznie, ponieważ wyposażenie nie było tak zautomatyzowane jak ma to miejsce teraz. Aby stać się uczestnikiem konkursu trzeba posiadać zdjęcia pokazujące specyfikę pracy za czasów Polski Ludowej i późniejszych, mieć ukończone 50 lat i zamieszkiwać województwo świętokrzyskie/ łódzkie.

Celem zabawy jest przypomnienie jak wyglądało dawne życie zawodowe Polaków, którzy dzisiaj najprawdopodobniej odpoczywają, po tych wszystkich ciężko przepracowanych latach. Aby przystąpić do konkursu trzeba wypełnić formularz zgłoszeniowy online i załączyć w nim maksymalnie 3 wybrane przez Was fotografie https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii-zgloszenie.

Zgłoszenia można dokonać samemu lub można upoważnić do tego kogoś bliskiego. Fotografie można przysyłać do 4 czerwca 2021 roku.

Konkurs odbywa się internetowo, dlatego jest w pełni bezpieczny dla obu stron zabawy. Do wygrania wspaniałe nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów. Oprócz nagród można liczyć na świetną zabawę, chociażby przy wybieraniu najlepszych zdjęć oraz tworzeniu wyjątkowej galerii pokonkursowej wraz z innymi uczestnikami.

Więcej informacji na temat konkursu: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii


 

Paulina Bijas

Koordynator projektu

konkurs.aplikuj@gmail.com

 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ciekawostki Gminy Stopnica - Konkurs

Głównym celem konkursu jest zachęcenie dzieci i młodzieży do poznawania Ziemi Ojczystej, promowanie Małych Ojczyzn, dziedzictwa narodowego....