Wiadomości - Aktualności

Obchody Dnia Serca - Galeria Zdjęć

Dodał: Patryk Data: 2020-09-27 02:10:52 (czytane: 432)

Co roku, w ostatnią niedzielę września obchodzony jest Światowy Dzień Serca. Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy, w tym roku postanowiło włączyć się w tą akcję.

U nas obchody tego święta, odbyły się dzisiaj - 25 września 2020 roku. Do udziału w akcji zaprosiliśmy mieszkańców Gminy Stopnica i było nam bardzo miło, że wiele osób na to zaproszenie odpowiedziało. Każdy kto przyszedł dzisiaj do naszej biblioteki, otrzymał upominek w postaci broszurki, serduszka i podziękowania za udział. Bardzo miłą niespodziankę zrobili nam przyjaciele z Buska-Zdroju- Senioralny Klub Miłośników Spacerów z kijkami nordic walking, którzy liczną grupą przybyli, aby uczestniczyć w "Marszu po zdrowie z kijkami nordic walking". Przeszliśmy prawie 7 kilometrów leśną, malowniczą trasą, która zaprowadziła nas do świetlicy wiejskiej w Jastrzębcu. Tutaj piechurzy posilili się pyszną zupą grzybową, serwowaną przez Panią Mirosławę Rózga Sołtys wsi i Panią Basię Wilk. Potem goście  pomalowali serduszka, a na koniec każdy otrzymał dyplom podziękowania, za udział w naszej akcji. Pogoda dopisała, humor również, serca się radowały, a dzięki spacerowi po malowniczej Ziemi Stopnickiej, będą dużo zdrowsze. I o to przede wszystkim chodziło nam organizatorom i pomysłodawcom przedsięwzięcia czyli Światowej Federacji Serca.

Zdjęć w galerii: 23
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie na odległość

DO ODWOŁANIA NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA ORAZ NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE SĄ UDZIELANE ZA POMOCĄ ŚRODKÓW KOMUNIKACJI NA ODLEGŁOŚĆ...