Wiadomości - Aktualności

Pomoc dla Damiana !

Dodał: Patryk Data: 2021-02-10 17:41:03 (czytane: 512)

Rodzina kontra rak! Pilna pomoc potrzebna!

Damian – z greckiego imię to oznacza: pogromca, uzdrowiciel, poskromiciel. Mężczyzna, którzy noszą to imię cechuje żywiołowy temperament i dynamiczność. To silni mężczyźni. Osoby o tym imieniu mają wrodzony szacunek do ludzi. Bardzo się z innymi zżywają, a przyjaźnie nawiązują na całe życie. Są bardzo wrażliwi na krzywdę innych osób. Dla najbliższych są największym oparciem i dają im wszystko, co mają w sobie najlepsze. 

I taki jest nasz Damian. Swoim pogodnym usposobieniem, optymizmem, zaraża wszystkich wokół siebie. Nie ma w Nim zawiści ani agresji. Choć czasami daje się poznać jako złośnik, to jest to, taki wesoły złośnik. 

My, którzy z Damianem współpracujemy, znamy Go jako pracownika, kolegę bardzo oddanego, na którego możemy liczyć, w każdej sytuacji, ZAWSZE! 

Bardzo się ucieszyliśmy, kiedy wrócił do nas, po wyczerpującym i trudnym leczeniu. A teraz bardzo przeżywamy, że mógłby znów zostawić nasze grono. 

Wy Szanowni Państwo, znajomi i koledzy Damiana, znacie Go z tej najlepszej strony. 

Już raz połączyliśmy siły (zbiórka krwi) i udało się zobaczyć uśmiech na Jego twarzy i błysk w oczach. 

Dzisiaj znów proszę Państwa o pomoc dla Damiana. Proszę, żebyście pomogli sprawić, by radosny uśmiech nie zniknął z małych buziek Franka i Marcelinki oraz Kasi – Jego dzieci i żony. 

Wiem, że możemy na Państwa liczyć, prosząc o wsparcie. 

Damian wie, że razem z Wami wszystko się uda. 

Bardzo dziękujemy w imieniu Damiana i Jego rodziny. 

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie na odległość

DO ODWOŁANIA NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA ORAZ NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE SĄ UDZIELANE ZA POMOCĄ ŚRODKÓW KOMUNIKACJI NA ODLEGŁOŚĆ...