Wiadomości - Aktualności

Sportowa Niedziela - Mieszkańcy Smogorzowa

Dodał: Patryk Data: 2021-03-08 07:37:20 (czytane: 273)

Akcja pn."Sportowa niedziela mieszkańców gminy Stopnica ", połączona z akcją charytatywną pn."Pomoc dla Damiana mieszkańca naszej gminy ".

Dzisiejszą niedzielę spędziliśmy w towarzystwie strażaków z Zastępu OSP w Smogorzowie, którzy kolejny raz pokazali, że tworzą zgrany zespół, niosący pomoc ludziom potrzebującym ich pomocy, w różnych sytuacjach (WOŚP, pomoc w działaniu świetlicy,  konkursy w MCK w Stopnicy, mecze pokoleniowe we wsi itp.) Dzisiaj wzięli udział w cyklu pn. "Sportowa niedziela mieszkańców gminy Stopnica " połączonym z akcją charytatywną pn. "Pomoc dla Damiana ".
Miło było patrzeć na wyczyny sprawnościowe strażaków, którym uroku dodają oczywiście mundury , ale przede wszystkim druhny należące do Zastępu. Dzisiaj obecne były Panie Lucyna i Magdalena - brawo dziewczyny!
Szanowni Państwo darzymy Was ogromnym szacunkiem za chęci do działania, za umiejętność czerpania radości z życia, za to, że zawsze możemy na Was liczyć.
Bardzo dziękujemy w imieniu Damiana i własnym , serdecznie pozdrawiamy.
W.Ciećko i M. Sztorc.
Za pomoc w organizacji turnieju dziękujemy Paniom M. Kania, B. Opałka,  
G.Żyglicka-Paradziej.

Zdjęć w galerii: 31
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie na odległość

DO ODWOŁANIA NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA ORAZ NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE SĄ UDZIELANE ZA POMOCĄ ŚRODKÓW KOMUNIKACJI NA ODLEGŁOŚĆ...