Wiadomości - Aktualności

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica

Dodał: Patryk Data: 2019-04-11 13:42:36 (czytane: 1548)

23 marca 2019 roku, w hali sportowej w Stopnicy, odbył się czwarty już Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica.

Już cztery lata, od października do końca marca, w świetlicach naszej Gminy, prowadzimy Turnieje Bilarda i Tenisa stołowego, których organizatorem jest MCK w Stopnicy, a koordynatorem Pan Mariusz Sztorc nauczyciel wychowania fizycznego w ZSP Stopnica. 
Turnieje cieszą się dużą popularnością wsród dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych. Działania sportowe w świetlicach z zaangażowaniem, wspierają sołtysi wsi, za co im serdecznie dziękujemy. Takie turnieje odbyły się w roku 2018/2019 w: Szczytnikach, Kucharach, Smogorzowie, Mietlu, Suchowoli, Jastrzębcu, Topoli, Klępiu Dolnym. Po zakończeniu rozgrywek w świetlicach, wszyscy uczestnicy spotkali sie , jak co roku w Stopnicy, aby rozegrać finałowy turniej. W tegorocznym finale wzięło udział 35 osób. Laureaci miejsc na podium, w dwóch kategoriach, otrzymali pamiątkowe Puchary, dyplomy i słodycze, które wręczał im Burmistrz MiG Stopnica Pan Ryszard Zych.

Zdjęć w galerii: 5
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Konkurs Plastyczny "Portret Króla Kazimierza Wielkiego"

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie Plastycznym "Portret Króla Kazimierza Wielkiego"....