Wiadomości - Aktualności

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Finał w Stopnicy

Dodał: Patryk Data: 2021-02-02 15:54:32 (czytane: 543)

31.01.2021 roku, społeczność Gminy Stopnica wzięła udział w 29 FINALE Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która grała w tym roku dla Laryngologii, Otolaryngologii i Diagnostyki Głowy.

Szanowni Państwo! 

Na zaproszenie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy, odpowiedziało jak zwykle dużo osób, którzy przekazali przedmioty na aukcję, którzy je licytowali oraz Ci, którzy przyszli do MCK w Stopnicy, żeby wrzucić pieniądze do PUSZKI WOŚP. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie. Wszyscy wspólnie uzbieraliśmy 5.210,05 złotych. 

W godzinach dopołudniowych, w rynku, w Stopnicy kwestowali też wolontariusze Magdalena Piekarska i Michał Nowak – mieszkańcy naszej gminy, uczniowie ZSTiO w Busku-Zdroju. Dzięki Państwa ofiarności zebrali do puszek 2.447,65 złotych. 

 

RAZEM SPOŁECZNOŚĆ GMINY STOPNICA ZEBRAŁA – 7.657,70 złotych! 

 

To bardzo dużo, zważywszy na trudną sytuację związaną z epidemią COVID-19.  

Szanowni Państwo! Znowu stanęliście na wysokości zadania! Jesteśmy wszystkim Państwu bardzo wdzięczni za okazaną pomoc w organizacji akcji, za wsparcie w postaci wielu dobrych słów i za to, że zawsze możemy na Państwa liczyć. 

 

Z wyrazami szacunku 

Organizatorzy 29 Finału WOŚP w MCK w Stopnicy. 

 

 

Oto lista Darczyńców, którzy przekazali przedmioty na aukcję: Aneta Karczewska, Dorota i Marek Kulinowscy, KGW z Klępia Dolnego, Urszula i Piotr Stańczak, Ryszard Zych Burmistrz MiG Stopnica, Mirosław Rajtar wiceburmistrz MiG Stopnica, Gabriela Zorićić-Kandulska, Edyta Augustyn, KGW z Konar, Elżbieta i Henryk Olszowy, Mieczysław Segda, Mieczysława Osak, KGW ze Szczytnik, Małgorzata Oszywa, Anna i Andrzej Godowscy, Ewa Sztorc, Barbara Czaja, Donata Wójcik, Anna Paterek-Bożek, Agnieszka Słota, KGW z Falęcina Starego, Agnieszka i Janusz Gryz, Krystyna Słota, „Królewska Oaza”-Klub Seniora, Monika i Michał Pietryka, KGW z Czyżowa, Ewa Banach, Barbara Uchto, KGW z Kuchar, Łukasz Ochnicki, Zofia Sowińska, Bożena Wdowiak, KGW z Jastrzębca, Barbara Romańska, Danuta Szczepanik, Wiesława Zych. 

 

141696092_2966029880286728_2230754583260228115_n_1.jpg

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie na odległość

DO ODWOŁANIA NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA ORAZ NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE SĄ UDZIELANE ZA POMOCĄ ŚRODKÓW KOMUNIKACJI NA ODLEGŁOŚĆ...