Wiadomości - Aktualności

Wyniki konkursu literackiego w MCK

Dodał: Patryk Data: 2021-02-06 20:22:04 (czytane: 278)

15 stycznia 2021 roku, Biblioteka Publiczna w Stopnicy zaprosiła dzieci z Gminy Stopnica, do wzięcia udziału w konkursie literackim.

Zadaniem dzieci było napisanie "Wiersza dla Babci i Dziadka z okazji ich święta". W konkursie udział wzięły: Oliwia Słota, Wiktoria Segda, Maja Wojciechowska, Karolina Kozłowska, Alicja Kozłowska. Wiersze, które dziewczęta nadesłały są piękne. Każdy z nich, to osobista opowieść o osobach, które zajmują bardzo ważne miejsce w życiu autorek. Komisja konkursowa w osobach Pani Irena Wolny, Wioletta Ciećko, Mariusz Maliga, postanowiła nagrodzić każdy wiersz I miejscem, bo na to zasługiwał.  Nagrody dla laureatek konkursu, w postaci wartościowych książek  ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica Pan Ryszard Zych za co serdecznie dziękujemy  oraz Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy. Ze względów bezpieczeństwa, dziewczynki odebrały nagrody indywidualnie. Brawo dziewczyny. Gratulujemy talentu i życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej. Wiersze można przeczytać w naszej bibliotece.

Zdjęć w galerii: 4
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie na odległość

DO ODWOŁANIA NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA ORAZ NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE SĄ UDZIELANE ZA POMOCĄ ŚRODKÓW KOMUNIKACJI NA ODLEGŁOŚĆ...