Wiadomości - Aktualności

XVI Międzygminne Biegi o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica 2019 - Galeria Zdjęć

Dodał: Patryk Data: 2019-10-07 14:23:32 (czytane: 1691)

6 października 2019 roku, kilka minut po godzinie 10.00 zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica Pan Mirosław Rajtar, ogłosił, że XVI Międzygminne Biegi o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica uważa za otwarte.

 W tym roku gotowość do biegu zgłosiło 145 uczestników, w kategoriach: przedszkolaki, szkoła podstawowa, szkoła średnia, amatorzy do 35 roku życia i grupa OPEN po 36 roku życia. Wszyscy uczestnicy dzielnie pokonali wyznaczone dystanse, a zwycięscy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczali Pan Mirosław Rajtar zastępca Burmistrza Miasta i Gminy, Pani Leokadia Ziętarska Dyrektor ZSP, Pani Wioletta Ciećko Dyrektor MCK w Stopnicy - organizatorzy tegorocznych biegów.
Organizatorzy biegów serdecznie dziękują nauczycielom ZSP i pracownikom MCK w Stopnicy za sprawną organizację biegów oraz Firmie Medi-Poż Rafał Piwowarski za opiekę medyczną nad uczestnikami. Serdeczne podziękowania kierują przede wszystkim do uczestników biegów, którzy mimo chłodu, tak liczną grupą w nich wystartowali.

Zdjęć w galerii: 85
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zajęcia taneczne dla dzieci

Miejsko-Gminne Centrum Kultury zaprasza na zajęcia taneczne organizowane przez Perfekta Dance....