Wiadomości - Aktualności

MCK bierze udział w Projekcie "TIK w instytucji Kultury #2"

Dodał: Patryk Data: 2021-09-10 15:39:37 (czytane: 392)

Miło na poinformować, że Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy bierze udział w Projekcie "TIK w instytucji Kultury #2".

Miło na poinformować, że Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy bierze udział w Projekcie "TIK w instytucji Kultury #2". Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Oś 3 - Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej, Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Celem projektu jest rozwój kompetencji cyfrowych wśród dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat oraz pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury, z terenu województwa świętokrzyskiego.

W związku z udziałem naszej instytucji w Projekcie, do którego udziału zaprosimy grupę dzieci i młodzieży z Gminy Stopnica, otrzymaliśmy profesjonalny sprzęt do pracy. Sprzęt przekazała nam Pani Edyta Kraska - Dyrektor Projektu. Dziękujemy.

Więcej informacji podamy już wkrótce, na stronie MCK w Stopnicy.

logotypy_FE_2014_2020_.jpg

Zdjęć w galerii: 2
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Sezon letni 2022 czas zacząć - zapraszamy na basen w Stopnicy

Zapraszamy do korzystania z jedynego tego typu basenu w regionie. Basen z mobilnym zadaszeniem rozpoczyna swoją działalności od najbliżej...