Wiadomości - Aktualności

"TIK w instytucji Kultury #2" - Zajęcia Dzień I

Dodał: Patryk Data: 2021-09-21 09:28:23 (czytane: 154)

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy bierze udział w Projekcie "TIK w instrukcji kultury #2", z zakresu kompetencji medialnych. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach EFRR, Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Działanie 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej.
Po szkoleniu dla pracowników instytucji kultury,  zorganizowanym przez Stowarzyszenie Nowe Oblicze Edukacji z Kielc oraz przekazaniu pomocy dydaktycznych, w postaci laptopa, scenariuszy itp. Rozpoczęły się szkolenia z młodzieżą.
Pierwsze odbyło się 18.09.2021 roku, w MCK w Stopnicy. Młodzież dyskutowała na temat integracji,  zasobów portali społecznościowych,  kompetencji medialnych. Do udziału w pierwszej edycji szkolenia zaprosiliśmy  Aleksandrę, Natalię, Julię, Kacpra, Arkadiusza, Dominika, Patryka, którzy są mieszkańcami Gminy Stopnica.
Z relacji młodzieży wynika, że  tematyka spotkania była ciekawa, czas szybko minął na praktycznych działaniach,  atmosfera była świetna. A po części teoretycznej,  zwiedzaliśmy wystawy w zamku.
Bardzo dziękuję młodzieży za aktywny udział w zajęciach i profesjonalnie podejście do tematu, a przede wszystkim za super atmosferę,  którą stworzyli. Pozdrawiam serdecznie. Wioletta Ciećko.

logotypy_FE_2014_2020_.jpg

Zdjęć w galerii: 8
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Biblioteka w Projekcie Instytutu Książki pn. "Kraszewski. Komputery dla Bibliotek"

Milo nam poinformować, że Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zgłosiła się do Projektu Instytutu Książki pn. "Kraszewski....