Wiadomości - Aktualności

Członkinie Klubu Seniora "Królewska Oaza" z MCK w Stopnicy, wracają i działają!

Dodał: Patryk Data: 2020-06-08 22:03:31 (czytane: 333)

W grupie zaprzyjaźnionych osób, miło spędza się czas, odrywając się od trosk codzienności. Dzisiejsze spotkanie, było bardzo aktywne.

Pan Mariusz Sztorc- pedagog i propagator aktywnego i zdrowego stylu życia, wśród stopnickiej społeczności, przeprowadził z Paniami zajęcia rekreacyjno-sportowe, na świeżym powietrzu, z wykorzystaniem urządzeń siłowni zewnętrznej. Oczywiście zachowane zostały wszelkie środki ostrożności tj. maseczki, rękawiczki, odpowiednia odległość, dezynfekcja rąk i urządzeń. O tym należy bezwzględnie pamiętać, aby cieszyć się z zajęć i przebywania w gronie przyjaciół.
Spotkanie, po tak długim czasie, przypomniało,  jak dobrze się wspólnie bawimy i dało siłę do dalszego działania oraz motywację do dbania  o zdrowie.
Drogie koleżanki i koledzy seniorzy z naszej Gminy- zapraszamy Was do wspólnego działania. Wśród wielu zajęć, jakie wykonujecie w Waszych domach, na pewno wygenerujecie 2 godziny, które poświęcicie tylko dla siebie- TO SIĘ WAM NALEŻY! Wspólnie z Panią Dyrektor MCK w Stopnicy, Panem Mariuszem Sztorcem zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach z kijkami nordic walking, które zaplanowaliśmy na 18 czerwca 2020 roku, o godzinie 18.00. Spotkanie na dziedzińcu zamku w Stopnicy.
Czekamy na Was! Będzie bardzo przyjemnie. Przekonajcie się sami! My będziemy na pewno.

Zdjęć w galerii: 7
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pomoc prawna oraz nieodpłatne poradnictwo obywatelskie na odległość

DO ODWOŁANIA NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA ORAZ NIEODPŁATNE PORADNICTWO OBYWATELSKIE SĄ UDZIELANE ZA POMOCĄ ŚRODKÓW KOMUNIKACJI NA ODLEGŁOŚĆ...