Wiadomości - Aktualności

Dzień Kobiet w MCK w Stopnicy

Dodał: Patryk Data: 2024-03-04 12:13:00 (czytane: 428)

W dniu 3 marca 2024 roku, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy miało zaszczyt zorganizować wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet.

W klimatycznej atmosferze tego wyjątkowego dnia, goście mieli okazję uczestniczyć w niezapomnianym wydarzeniu, który oferował niezwykłą rozrywkę i artystyczne doznania.

W programie wieczoru znalazły się występy młodych saksofonistów pod batutą utalentowanego dyrygenta Szymona Tarki, którzy zachwycili publiczność swoim wyjątkowym talentem muzycznym. Iluzjonista Mariusz Czajka zaprezentował z kolei niesamowite sztuczki, wprawiając zgromadzonych w zdumienie i zachwyt. Nie zabrakło także wzruszającego występu wokalnego zespołu RYTMIX, który dostarczył niezapomnianych emocji wszystkim obecnym.

To niezwykłe wydarzenie, zorganizowane z myślą o kobietach, było okazją do wspólnego świętowania, radości i podziękowań. Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym wieczorze, tworząc niezapomniane chwile pełne muzyki, sztuki i magii.

Dziękujemy wszystkim za udział w Dniu Kobiet w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy i mamy nadzieję, że to wydarzenie dostarczyło Państwu wiele radości i inspiracji.

Zdjęć w galerii: 67

Zobacz także

Wystwawa prac artystycznych Emilii Sękiewicz

Dodane: 2024-06-20 14:11 - czytane (13)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nabór na stanowisko Ratownika Wodnego na basenie w Stopnicy

Dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy ogłasza nabór na stanowisko Ratownika wodnego !...