Wiadomości - Aktualności

Koncert Wigilijny

Dodał: Patryk Data: 2023-12-18 22:50:06 (czytane: 500)

Koncert Wigilijny w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy. Piękny, wyjątkowy wieczór. Wyjątkowy dzięki dzieciom, młodzieży i wszystkim Państwu, którzy byliście obecni w zamku kazimierzowskim.

Atmosfery jaka panowała podczas tego wieczoru, nie oddadzą żadne słowa. Była niepowtarzalna. Pozostaje mi jedynie serdecznie podziękować wszystkim, których miałam zaszczyt gościć. Serdeczne podziękowania kieruję do dzieci, młodzieży z Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Stopnicy, z Dziecięcego Zspolu Wokalnego i Młodzieżowej Orkiestry Saksofonistów z MCK w Stopnicy, nauczycielek i nauczycieli  Pań:  Jolanty Banaś, Katarzyny Gumuła, Małgorzaty Kieliańskiej, Justyny Handzlik, Anity Brudek, Szymona Tarki orazrodziców dzieci.  Przygotowanie przepięknego programu artystycznego, który podziwialiśmy, wymagało wiele wysiłku, a efekt był niesamowity. Bardzo dziękuję Panstwu: Magdalenie Stańczyk, Robertowi Puchała, Szymonowi Tarka za piękny koncert kolęd i piosenek świątecznych. Za pomoc w organizacji wydarzenia, obecność i przygotowanie poczęstunku dla uczestników wydarzenia bardzo dziękuję Paniom z KGW działającym w naszej Gminie: Szczytniszczankom ze Szczytnik, Strzałkowiankom ze Strzałkowa, Kucharzankom z Kuchar, Topolankom z Topoli, Zamkowiankom Stopnickim ze Stopnicy, KGW z Klępia Dolnego, KGW Dziewczyny Jak Maliny z Klępia Górnego i Nowej Wsi, KGW Biało Boskie Dziewczyny z Białoborza i Falęcina Nowego, KGW Dzikie Baby z Falęcina Starego, Czyżowiankom z Czyżowa, KGW z Mietla, KGW Super Babki Dziesławianki z Dziesławic, Pani Danucie Szczepanik wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej Stopnicy. Za obecność, piękne życzenia świąteczne i nowoczesne,  i wsparcie duchowe dziękuję księżom proboszczom Januszowi Rydzekowi i Jackowi Szczygłowi z parafii pw. Św. App. Piotra i Pawła w Stopnicy oraz pw. Św. Antoniego Padewskiego w Kątach Starych oraz wikariuszom, Burmistrzowi Miasta i Gminy Stopnica Panu Ryszardowi Zychowi, Przewodniczącemu Rady Miejskiej Stopnicy Panu Krzysztofowi Tułakowi, Sekretarzowi Gminy Stopnica Panu Józefowi Podsiadło, Radnym Rady Miejskiej Stopnicy, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Stopnicy w osobach Pań Leokadii Ziętarskiej, Aleksandry Salomon, Renaty Cesarz. Sołtyskom i Sołtysom z Gminy, Pani Wioletcie Nieznalskiej Kierowniczce Centrum Rehabilitacyjno-Opiekunczego w Stopnicy wraz z mieszkańcami ośrodka. Za całoroczną pomoc dziękuję Pani Izabeli Nycz kierowniczce Zakładu Gospodarki Komunalnej w Stopnicy wraz z pracownikami. Za bardzo dobrą pracę i wspieranie moich działań oraz dbanie o dobry wizerunek MCK w Stopnicy dziękuję pracownikom naszej instytucji kultury. Słowa podziękowania kieruję do wszystkich, miłych mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica oraz gości- sympatyków naszego Domu Kultury.
Szanowni Państwo. Bez Was wszystkich, ten uroczysty wieczór nie byłby tak magiczny.

Zdjęć w galerii: 44
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zapraszamy na lodowisko sezon 2023/2024

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą zacierać już ręce. To już ósmy sezon ! Miejsko-Gminne Centrum Kultury w dniu 9 grudnia 2023 roku...