Wiadomości - Aktualności

Sportowa Niedziela - Mieszkańcy Wolicy

Dodał: Patryk Data: 2021-02-21 09:25:47 (czytane: 802)

Cykl pn. "Sportowa niedziela mieszkańców gminy Stopnica ", połączona z akcją charytatywną "Pomoc dla Damiana" mieszkańca naszej gminy.

21 lutego 2021 roku, rozpoczęliśmy niedzielne Turnieje-szkolenia z gry w badmintona, w których udział biorą mieszkańcy miejscowości z gminy Stopnica. Turnieje-szkolenia mają na celu zaspokajanie potrzeby ruchu i wskazanie jak aktywnie i zdrowo można spędzać czas, co  w czasach ciągłych obostrzeń i zakazów spowodowanych wirusem Covid-19, jest bardzo ważne dla dobrego samopoczucia mieszkańców, którzy lubią ze  sobą przebywać. Nasze turnieje zrodziły się z jeszcze jednej, ważnej potrzeby- niesienia pomocy jednemu z mieszkańców gminy Stopnica- Damianowi Brońskiemu, który zmaga się z nowotworem.
Turnieje-szkolenia odbywają się przy zachowaniu należytej ostrożności (maseczka ochronna, dezynfekcja rąk i sprzętu, dystans społeczny). Ze  względów bezpieczeństwa,  przestrzegamy zasady, żeby podczas turniejów, w hali przebywało jednorazowo maksymalnie 20 osób - zawodników i organizatorów.
Kolejny raz społeczność gminy Stopnica odpowiedziała na naszą prośbę i udowodniła, że ma dobre serce. Serdecznie dziękujemy w imieniu Damiana. Dziękujemy Dyrekcji ZSP w Stopnicy na czele z Panią Leokadią Ziętarską, nauczycielkom Paniom Marcie Kania, Grażynie Żyglickiej-Paradziej, Beacie Opałka za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia.
Dziękujemy i pozdrawiamy W.Ciećko dyrektor MCK w Stopnicy i M. Sztorc- koordynator akcji.
A oto fotorelacja z pierwszego turnieju-szkolenia-akcji charytatywnej,  w dniu 21.02.2020 roku, w której udział wzięli mieszkańcy WOLICY. Za pomoc w organizacji drużyny dziękujemy Pani J. Handzlik

Zdjęć w galerii: 14

Nasz Patronat

Imprezy