Wiadomości - Aktualności

XVIII Międzygminne Biegi o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica - Fotorelacja

Dodał: Patryk Data: 2023-10-03 13:42:30 (czytane: 639)

XVIII Międzygminny Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica.

1 października 2023r, na kompleksie rekreacyjno-sportowym w Stopnicy, odbył się XVIII Międzygminny Bieg o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica. W wydarzeniu wzięło udział 137 osób, które biegły w następujących kategoriach: przedszkolaki, klasy I-III Szkoły Podstawowej, klasy IV-VIII Szkoły Podstawowej, uczniowie i uczennice Szkoły Średniej, dorośli do lat 36, dorośli powyżej 36 roku życia. Biegacze reprezentowali Gminy: Stopnica, Tuczępy, Gnojno, Solec-Zdrój, Busko-Zdrój. Wszystkim uczestnikom biegu udało się ukończyć wyznaczone dystanse. Bieg otworzył Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica Pan Ryszard Zych, który życzył uczestnikom powodzenia i szczęśliwego ukończenia biegu. Na koniec Pan Burmistrz w asyście Pań Leokadii Ziętarskiej i Renaty Cesarz – dyrekcji ZSP w Stopnicy, wręczyli zwycięzcom pamiątkowe puchary i dyplomy. Jak co roku, każdy zawodnik wziął udział w loterii, w której mógł wylosować upominek w postaci gadżetu sportowego.
Nad bezpieczeństwem uczestników biegu czuwali ratownicy medyczni z Firmy Medi-Poż Rafał Piwowarski z Buska-Zdroju.
W organizację, koordynację i prowadzenie tegorocznego wydarzenia zaangażowali się: Panie Wioletta Ciećko, Marta Kania, Wioletta Malec, Beata Opałka, Panowie: Mariusz Sztorc, Albert Franusiak, Patryk Lasota, Leszek Kulpiński, Kazimierz Kornaś. Organizatorami tegorocznego Biegu byli: Burmistrz Miasta i Gminy Stopnica, Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stopnicy.
Serdecznie dziękujemy uczestnikom biegu za udział w nim. Gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy w przyszłym roku.

Zdjęć w galerii: 120

Zobacz także

Konkurs Czytelniczy

Dodane: 2024-04-10 23:23 - czytane (33)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zapraszamy na lodowisko sezon 2023/2024

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą zacierać już ręce. To już ósmy sezon ! Miejsko-Gminne Centrum Kultury w dniu 9 grudnia 2023 roku...