Wiadomości - Aktualności

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Stopnicy

Dodał: Patryk Data: 2023-12-18 22:58:20 (czytane: 564)

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Stopnicy.

Pyszne potrawy, piękne ozdoby świąteczne, radosne uśmiechy, dobre serce, życzliwe słowa i szczere życzenia świąteczne i noworoczne, przygotowały dla mieszkańców Miasta i Gminy Stopnica Panie z KGW w naszej Gminie: "Strzałkowianki " ze Strzałkowa, "Biało Boskie Dziewczyny " z Białoborza i Falęcina Nowego, KGW z Klępia Dolnego, "Dzikie Baby " z Falęcina Starego, "Czyżowianki " z Czyżowa.
Pomimo pochmurnej pogody, przyszły do nas wraz ze swoimi rodzicami dzieci i młodzież reprezentujące Szkołę Podstawową w Stopnicy, zastep Zuchów dzialajacy przy Szkole w Stopnicy,  Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy. Młodzi artyści przygotowani przez swoich nauczycieli: Panie Dorotę Fortuna, Małgorzatę Borowiec, Alicję Bednarz, Marzenę Wiśniewską, Anitę Brudek oraz Pana Szymona Tarkę zaśpiewali i zagrali piękne kolędy i pastoralki. Kolędy i pastoralki zagrali dla nas również młodzi muzycy zaprzyjaźnieni z KGW z Falęcina Starego: Wojciech Dziados, Oskar Tobołkiewicz, Filip Kozioł- bardzo dziękujemy. Dzięki naszym młodym artystom, tegoroczny kiermasz był wyjątkowy.
Dzisiejszy kiermasz to piękne, wesołe, kolorowe wydarzenie w naszej Gminie. Bardzo dziękuję dzieciom, młodzieży, ich rodzicom i nauczycielom za współorganizację wydarzenia.
Słowa podziękowania kieruję do Burmistrza Miasta i Gminy Stopnica Pana Ryszarda Zycha oraz wiceburmistrza Pana Mirosława Rajtara, którzy złożyli życzenia świąteczne i noworoczne wszystkim obecnym podczas dzisiejszego kiermaszu.  To miło kiedy cała społeczność naszej Gminy łączy się w czynieniu dobra i dzieleniu się dobrymi słowami. To bardzo ważne wartości i trzeba je pielęgnować.
Za pomoc w organizacji kiermaszu dziękuję kierowniczce i pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej w Stopnicy i pracownikom MCK w Stopnicy.
Szanowni Państwo dziękuję wszystkim, którzy byliście obecni dzisiaj. Dziękuję za miłe słowa kierowane pod adresem organizatorów wydarzenia.  
Życzymy zdrowych, spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego, dobrego Nowego Roku 2024.
Dyrektor I pracownicy MCK w Stopnicy.

Zdjęć w galerii: 69

Zobacz także

Wystwawa prac artystycznych Emilii Sękiewicz

Dodane: 2024-06-20 14:11 - czytane (13)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nabór na stanowisko Ratownika Wodnego na basenie w Stopnicy

Dyrektor Miejsko-Gminnego Centrum Kultury w Stopnicy ogłasza nabór na stanowisko Ratownika wodnego !...